2018 NXN New York Regional - Boys Championship Box Assignments
Team Box #
Admirals Running Club 10
Baldwinsville Harriers 19
Beaver Dam XC 38
Bison Track Club 20
Breuckelen Harriers 36
Commack XC 35
Corning Track Club 18
Cow Harbor 5
Deluge XC 17
Devils Track Club 7
Eagles 29
Falcon TC 14
Frontier 27
Guilderland Running Club 25
Hammer Squad XC 4
Harriers Hangout 37
Liverpool XC 31
Manhasset TC 12
Manlius XC 23
Mount XC 16
Outliers RC 33
Pioneer/Holland 34
Racing City RC 39
Radar Running 22
RAWR XC 28
Ville 32
Westhampton Beach Track Club 11
Westhill TC 21
WIZARDS TC 6
Individuals Box #
Beyer Lucas Canisius AMDG 15
Rados Frano Canisius AMDG 15
Rosencrans Jack Glen Head Running Club 26
Lewis Kal Hangar 33 TC 30
Berg Nicholas Minoa 24
Dolan Marty Niskayuna XC 40
Ragone Thomas Niskayuna XC 40
Wolfson Tobias Riverdale Country School 9
Appenheimer Thomas UNA-NY-Appenheimer 15
Bauman Nicholas UNA-NY-Bauman 26
Bertola Christopher UNA-NY-Bertola 30
Dearie Brendan UNA-NY-Dearie 24
DeNatale Nikhil UNA-NY-DeNatale 40
Doran Jackson UNA-NY-Doran 9
Dzikowicz Trevor UNA-NY-Dzikowicz 15
Farmer Joshua UNA-NY-Farmer 26
Fauvelle Tyler UNA-NY-Fauvelle 30
Gardiner Sean UNA-NY-Gardiner 24
Guerci Ryan UNA-NY-Guerci 40
Gulluscio Tyler UNA-NY-Gulluscio 15
Hagos Abel UNA-NY-Hagos 26
Henretta Sean UNA-NY-Henretta 30
Heraty Jack UNA-NY-Heraty 24
Laframboise Matthew UNA-NY-Laframboise 9
Lawler Samuel UNA-NY-Lawler 8
Linzer Jason UNA-NY-Linzer 15
McDaniel Cameron UNA-NY-McDaniel 26
Merlino Armani UNA-NY-Merlino 30
Moehringer Brendan UNA-NY-Moehringer 24
Payamps Matthew UNA-NY-Payamps 9
Planty Gabriel UNA-NY-Planty 40
Pleasants Rj UNA-NY-Pleasants 15
Rizzo Matthew UNA-NY-Rizzo 30
Shephard Daniel UNA-NY-Shephard 24
Slorer Conrad UNA-NY-Slorer 8
Smith James UNA-NY-Smith 9
Smyth Jr. Patrick UNA-NY-Smyth 8
Stokes II Parker UNA-NY-Stokes II 40
Stone Joshua UNA-NY-Stone 26
Sullivan Eamonn UNA-NY-Sullivan 30
Thompson Ryan UNA-NY-Thompson 24
Villafuerte Bryan UNA-NY-Villafuerte 8
Williams Aydin UNA-NY-Williams 8
Young Geordie UNA-NY-Young 8
Bekele-Arcuri Behailu Warwick Track Club 40
Howard Peyton Whipple City TC 26
2018 NXN New York Regional - Girls Championship Box Assignments
Team Box #
Aurora Runners 30
Baldwinsville Harriers 36
Believe XC 33
Commack XC 20
Corning Track Club 29
Eagles 10
Flying Dutchmen Track Club 22
JJXRXC 32
Kinetic Running Club 23
Koalas Track Club 12
Lady Raiders XC 17
Legacy Track Club 16
Liverpool XC 19
Manhasset TC 11
Manlius XC 28
Niskayuna XC 35
Sachem Spiked Shoe Club 15
Syracuse Track Club-Camden 18
Ville 13
Whipple City TC 27
Individuals Box #
Rauber Brooke Black Knights Running Club 14
Berg Emily Deluge XC 26
Graham Rory Deluge XC 26
Trainor Sarah Fireside XC 31
Chandrika Kaitlyn Mount Sinai TC 9
Connelly Sarah Mount Sinai TC 21
DeMars Faith Radar Running 31
Newman Jenna Sayville 14
Bernard Lexi South Lewis TC 26
Hennelly Mary Suffern TC 31
Bogulski Marin UNA-NY-Bogulski 9
Borkoski Mary UNA-NY-Borkoski 21
Borton Eva UNA-NY-Borton 34
Boylan Una UNA-NY-Boylan 34
Brewer Delaney UNA-NY-Brewer 14
Brown Emily UNA-NY-Brown 26
Eisenhut Catherine UNA-NY-Eisenhut 31
FitzGibbons Molly UNA-NY-FitzGibbons 9
Fitzmaurice Tess UNA-NY-Fitzmaurice 21
Gilbert Miranda UNA-NY-Gilbert 34
Hanson Chloe UNA-NY-Hanson 34
Hickman Meredith UNA-NY-Hickman 14
Higgins Kaleigh UNA-NY-Higgins 26
Ielfield Hannah UNA-NY-Ielfield 31
Klein Madison UNA-NY-Klein 9
Lynch Dana UNA-NY-Lynch 21
Marcello Hailey UNA-NY-Marcello 34
McGranahan Mary Kate UNA-NY-McGranahan 34
Morganti Olivia UNA-NY-Morganti 14
Newman Jenna UNA-NY-Newman 26
Nowicki Sydney UNA-NY-Nowicki 31
Peppy Christina UNA-NY-Peppy 9
Potthast Lily UNA-NY-Potthast 21
Reisch Roxana UNA-NY-Reisch 34
Relyea Madison UNA-NY-Relyea 34
Rose Danelle UNA-NY-Rose 14
Stokes Lindsey UNA-NY-Stokes 26
Turk Katie UNA-NY-Turk 31
Tytler Candace UNA-NY-Tytler 9
Tytler Colleen UNA-NY-Tytler 21
Whittaker Arianna UNA-NY-Whittaker 21
Woodruff Rachael UNA-NY-Woodruff 9
Woodworth Samantha UNA-NY-Woodworth 14
2018 NXN New York Regional - Boys Open Box Assignments
Team Box #
Aurora Runners 39
Baldwinsville Harriers 38
Batavia XC Club 13
Canisius AMDG 20
Corning Track Club 5
Cow Harbor 27 - 29
CXC 37
Deluge XC 10 - 11
Dobbs Ferry Eagles 36
Falcon TC 40
Guilderland Running Club 2
Hammer Squad XC 34 - 35
Indians Racing 22
JJXRXC 47
Manhasset TC 41 - 46
Minoa 7
Mount XC 19
Outliers RC 15 - 16
Rush-Henrietta T.C. 17 - 18
Sandbag Nation 8
Schroeder Warriors 14
Syosset Track Club 23 - 25
TartanStrong Athletics 9
Individuals Box #
Barret Harper Beaver Dam XC 48
Monnat Cody Beaver Dam XC 48
Moser Matt Beaver Dam XC 48
Colonno Alex Eagles 21
Helfant Matthew Eagles 21
Fredette Max Racing City RC 4
Mercado Christian Racing City RC 4
Tooker Dawson Racing City RC 4
Brayman Matthew Syracuse Track Club-Camden 26
Plumley Jeremy Syracuse Track Club-Camden 26
Reed Connor Syracuse Track Club-Camden 26
Dunker Matt The Swarm - Eldred 3
Dunker Robbie The Swarm - Eldred 3
Aliano Matthew UNA-NY-Aliano 48
Andryc Stephen UNA-NY-Andryc 21
Asher Daniel UNA-NY-Asher 4
Bandsma Simon UNA-NY-Bandsma 12
Bandsma Ward UNA-NY-Bandsma 33
Bodendorf Thomas UNA-NY-Bodendorf 32
Breslawski Royce UNA-NY-Breslawski 21
Bubbico Frank UNA-NY-Bubbico 48
Bucci Daniel UNA-NY-Bucci 4
Cash Dimitri UNA-NY-Cash 30
Caughey Jack UNA-NY-Caughey 33
Dauphinee Nicholas UNA-NY-Dauphinee 32
Doherty Ryan UNA-NY-Doherty 21
Dumas Sam UNA-NY-Dumas 48
Eagan Ryan UNA-NY-Eagan 4
Eckhardt Zachary UNA-NY-Eckhardt 30
Fine Noah UNA-NY-Fine 33
Glantz Brian UNA-NY-Glantz 32
Guy Jacob-Kurtis UNA-NY-Guy 21
Hackett Evan UNA-NY-Hackett 48
Hard Clay UNA-NY-Hard 4
Hoexter Zachary UNA-NY-Hoexter 30
Hulsey Wyatt UNA-NY-Hulsey 33
Jamil Harris UNA-NY-Jamil 32
Johnson Isaac UNA-NY-Johnson 21
Kornfeld Andrew UNA-NY-Kornfeld 31
LaMassa Charlie UNA-NY-LaMassa 12
Marrone Mat UNA-NY-Marrone 30
Matusz Dj UNA-NY-Matusz 26
McCartan Sean UNA-NY-McCartan 32
Menis Isaac UNA-NY-Menis 32
Miller Evan UNA-NY-Miller 3
Monge Sebastian UNA-NY-Monge 31
Morack Michael UNA-NY-Morack 12
Nicholson George UNA-NY-Nicholson 30
Papanek Clay UNA-NY-Papanek 26
Pappas Nicholas UNA-NY-Pappas 32
Parikh Vidit UNA-NY-Parikh 1
Pearson Jonathan UNA-NY-Pearson 3
Pekoff Dillon UNA-NY-Pekoff 31
Pekoff Ryan UNA-NY-Pekoff 12
Ramirez Johnny UNA-NY-Ramirez 30
Rathgeber Willem UNA-NY-Rathgeber 1
Robillard Nolan UNA-NY-Robillard 26
Robistow Ethan UNA-NY-Robistow 1
Rooney Cole UNA-NY-Rooney 3
Rosario Nelson UNA-NY-Rosario 31
Roselli Anthony UNA-NY-Roselli 12
Ruckdeschel Giacomo UNA-NY-Ruckdeschel 30
Saleman Ty UNA-NY-Saleman 1
Scalice Andrew UNA-NY-Scalice 1
Serling Max UNA-NY-Serling 26
Shephard Samuel UNA-NY-Shephard 3
Snider Isaac UNA-NY-Snider 31
Stamper Isaac UNA-NY-Stamper 12
Tassari Bruno UNA-NY-Tassari 33
Urbanski Ryan UNA-NY-Urbanski 1
VanAuken Jeffrey UNA-NY-VanAuken 1
Waldman Satch UNA-NY-Waldman 3
Wilkinson Alex UNA-NY-Wilkinson 31
Wisti Patrick UNA-NY-Wisti 12
Sdao Joseph Ville 31
Bishop Tyler West Seneca West 33
Larkman Evan West Seneca West 33
2018 NXN New York Regional - Girls Open Box Assignments
Team Box #
Beaver Dam XC 20 - 21
Chiefs XC 27 - 28
Corning Track Club 23
Cow Harbor 9 - 10
Deluge XC 19
Falcon TC 31
Glen Head Running Club 11
Guilderland Running Club 13
Kinetic Running Club 32
Manhasset TC 6
Mohonasen XC 5
Rush-Henrietta T.C. 7 - 8
Sachem Spiked Shoe Club 18
Schroeder Warriors 26
TartanStrong Athletics 25
The Swarm - Eldred 16
Individuals Box #
Hewitt Maya Baldwinsville Harriers 22
Kane Molly Devils Track Club 22
Quinn McKenzie Devils Track Club 22
Bowerman Morgan Eagles 33
Irwin Beth Eagles 33
Ridgeway Sophie Eagles 33
Van Steele Katie Eagles 33
Cambrea Daniella Flying Dutchmen Track Club 34
Giaever Mia Flying Dutchmen Track Club 34
Perez Danielle Flying Dutchmen Track Club 34
Banino Stella Koalas Track Club 15
Sinnott Kara Legacy Track Club 34
Roach Mary Minoa 12
Drennan Kevina Pioneer/Holland 33
Klimczak Marissa Pioneer/Holland 33
Titus Cheyenne Pioneer/Holland 33
Bernard Brynn South Lewis TC 15
Domagala Aubree South Lewis TC 15
Feisthamel Morgan South Lewis TC 15
Seller Chloe South Lewis TC 15
Acosta-Herrera Gabrielle UNA-NY-Acosta-Herrera 34
Alps Emily UNA-NY-Alps 12
Barotz Caitlin UNA-NY-Barotz 24
Bashant Ruby UNA-NY-Bashant 34
Boucher Elise UNA-NY-Boucher 17
Branch Jillian UNA-NY-Branch 14
Buchala Caitlin UNA-NY-Buchala 14
Buckley Anna UNA-NY-Buckley 24
Capobianco Victoria UNA-NY-Capobianco 15
Collins Cassandra UNA-NY-Collins 12
Cowit Sage UNA-NY-Cowit 34
Delgado Nailah UNA-NY-Delgado 17
Furman Olivia UNA-NY-Furman 14
Gattus Jennifer UNA-NY-Gattus 24
Gottmann Greta UNA-NY-Gottmann 12
Griffin Leonni UNA-NY-Griffin 15
Grodin Sarah UNA-NY-Grodin 36
Guerci Kyra UNA-NY-Guerci 22
Jackson Aja UNA-NY-Jackson 17
Kapner Natalyn UNA-NY-Kapner 14
Knapick Mikenzie UNA-NY-Knapick 24
Lawson Sarah UNA-NY-Lawson 14
Marhefka Madison UNA-NY-Marhefka 12
Martin Caroline UNA-NY-Martin 36
Mauro Elizabeth UNA-NY-Mauro 17
McCarthy Rachel UNA-NY-McCarthy 22
Miske Grace UNA-NY-Miske 24
Monge Rebecca UNA-NY-Monge 17
Ojarovsky Felicia UNA-NY-Ojarovsky 12
Otis Alison UNA-NY-Otis 17
Sohl Amanda UNA-NY-Sohl 36
Sohl Madison UNA-NY-Sohl 17
Soller Aubrey UNA-NY-Soller 24
Villafuerte Leslie UNA-NY-Villafuerte 22
Zabala Julieta UNA-NY-Zabala 12
Larkman Emma West Seneca West 36
Mariani Madison West Seneca West 36
Mruk Sarah West Seneca West 36
Stainsby Allison West Seneca West 36